Teklif Formu

Beyaz Eşya

AnasayfaBeyaz Eşya

Beyaz Eşya

Buzdolaplarınızın yaşatacağı sorunlar ile birlikte taze gıdalarınızın saklanması da zorlaşıyor. Bir an önce tamir edilmesi gereken ürünlerinizi farklı servis firmalarına teslim ederek zaman kaybı yaşamak yerine sizler de ekip arkadaşlarımıza teslim ederek daha hızlı ve daha sorunsuz servis hizmeti alabilirsiniz.

Bulaşık makineleriniz, gün içerisinde size zaman kazandıran ve fiziksel olarak harcayacağınız enerjiyi de bir nebze olsun ortadan kaldıran özel ürünlerdir. Ekip arkadaşlarımız bu detayın bilincinde ve bu yüzden ürünlerinizi en kısa sürede sizlere teslim edebilmek adına da gereken hassasiyeti fazlasıyla gösteriyor. Bulaşık makinelerinizin sorunları ne olursa olsun iletişim numaralarımız aracılığı ile günün her saati bize ulaşabiliyor ve talep oluşturabiliyorsunuz.

Çok uzun yıllardan beri hayatımızda olan çamaşır makinelerinin yokluğunu düşünmek dahi istemeyiz ancak bir arıza durumu olduğu zaman genelde olumsuz fikirlere kapılırız. Sorunun bir şekilde çözülebileceğine dair şüphe duymasak bile tamir edecek olan ekibin profesyonelliği, hangi firmanın bu hizmeti sağlayacağı, ne kadar ücrete mal olacağı ve en önemlisi ne kadar zaman alacağı kafamızı kurcalar. İşte Edda Teknik Servis sizin bu sorularınıza çok önemli ve çok güzel cevaplar vermek için seneler önce sektöre adım attı ve bugüne kadar hizmet kalitesinden hep söz ettirdi.

Edda Beyaz Eşya Servisi

Her Marka Beyaz Eşya Servisi

Her marka buzdolabı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi arızalarında bize ulaşabilirsiniz. Arçelik, Beko, Lg, Bosh ve daha bir çok markada uzmanlığımız bulunmaktadır.. Hizmet verdiğimiz markaları görmek için tıklayınız.

Online Servis Talebi

Mersin Akkent Edda teknik Klima Servisi websitemizin ana sayfasında bulunan Servis İste butonu ile an itibarıyla web sitesi üzerinden sizler de servis taleplerinizi oluşturabiliyorsunuz. Talepleriniz saniyeler içerisinde tarafımıza iletiliyor ve gerekli çözümlemeler yaparak geri dönüşte bulunuyoruz. Klimalarınızın periyodik bakımı ya da klima servis hizmetleri için dilediğiniz an telefon numaramız ya da online adresimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. 

Ekibimiz en kısa sürede Mersin şehir merkezi olmak üzere çok sayıda semte de ulaşmayı başarıyor. Donanımlı araçlarımız ve hızlı servis çalışanlarımız ile birlikte başarılı işler yapmaya devam ediyor ve bu sektörün nabzını en iyi şekilde tutuyoruz. Sizler de dilediğiniz an bu deneyim sahibi ekipten yardım ve bilgi alabilirsiniz. Klimalarınızın sorunları ne olursa olsun aynı gün çözümlemeye çalışıyor ve elimizden geleni ortaya koyuyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve merakınızı gidermek adına bizlere ulaşabilirsiniz. Klimalarınız artık güvenilir ellerde ve ilk günkü kusursuz hali ile de sizlere teslim edilecektir.