Teklif Formu

Klima

AnasayfaKlima

Klima

Yaz aylarında en çok ihtiyacımızın olduğu ürünlerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki klimalardır… Klimalar ile ilgili bilinen büyük de bir yanlış var ve bu yanlış da ürünlerin yalnızca yaz aylarında kullanılıyor olmasıdır. Kış aylarında güçlü bir ısıtma ağı olarak da bu ürünü kullanabilirsiniz. Güçlü bir klima tercihi yaptığınız takdirde çok yüksek faturalar ödemeden sizler de ısınma sorununu ortadan kaldırabilirsiniz. İşlevsel ürünlerden bir tanesi olan klimaları tercih edebilir ve sizler de gündelik hayatlarınızda bu ürünlerden yardım alabilirsiniz. Edda Teknik Mersin Akkent Klima  Servis ekibi olarak bizler bu ürünlerle yakından ilgileniyoruz. Klimalarınızın periyodik bakımlarını yapıyor ve eğer varsa sorunlarını da en kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

Edda teknik olarak yaptığımız işin arkasında duruyor ve servis hizmetleri için 1 yıl da garanti sunuyoruz. Bu çalışmayı yapan ve sizinle buluşturan çok fazla servis firması var ancak biliyoruz ki isteklerinizin büyük bir kısmına yanıt verme konusunda ne yazık ki başarılı olamıyorlar. Bizim amacımız kusursuz bir şekilde klimalarınızın bakımınıyapmak ve ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde sizlere teslim etmektir. Edda teknik kadrosu olarak uygulama ve teorik bilgi bakımından son derece deneyimli, sizleri ve ürünlerinizi tatmin edecek donanıma da sahip olduğumuzu düşünüyoruz.

Edda Klima Servisi

Her Marka Klima Servisi

Evinizdeki klimanın markası ne olursa olsun sizlere hizmet etmekteyiz. Arçelik, Beko, Altus, Lg, Bosh markaları başta olmak üzere tüm marka ve model klimalarınızın bakımını gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz markaları görmek için tıklayınız.

Online Servis Talebi

Mersin Akkent Edda teknik Klima Servisi websitemizin ana sayfasında bulunan Servis İste butonu ile an itibarıyla web sitesi üzerinden sizler de servis taleplerinizi oluşturabiliyorsunuz. Talepleriniz saniyeler içerisinde tarafımıza iletiliyor ve gerekli çözümlemeler yaparak geri dönüşte bulunuyoruz. Klimalarınızın periyodik bakımı ya da klima servis hizmetleri için dilediğiniz an telefon numaramız ya da online adresimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. 

Ekibimiz en kısa sürede Mersin şehir merkezi olmak üzere çok sayıda semte de ulaşmayı başarıyor. Donanımlı araçlarımız ve hızlı servis çalışanlarımız ile birlikte başarılı işler yapmaya devam ediyor ve bu sektörün nabzını en iyi şekilde tutuyoruz. Sizler de dilediğiniz an bu deneyim sahibi ekipten yardım ve bilgi alabilirsiniz. Klimalarınızın sorunları ne olursa olsun aynı gün çözümlemeye çalışıyor ve elimizden geleni ortaya koyuyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve merakınızı gidermek adına bizlere ulaşabilirsiniz. Klimalarınız artık güvenilir ellerde ve ilk günkü kusursuz hali ile de sizlere teslim edilecektir.