Teklif Formu

Kombi

AnasayfaKombi

Kombi

Mersin Akkent Edda Teknik Servisi; Isınma ihtiyaçlarınıza yardımcı olmak adına tercih ettiğiniz kombiler, doğalgaz geçişini ve akışını en güçlü şekild sağlayan teknolojik ürünlerdir. Bu ürünlerde yaşayacağınız en küçük sorun ne yazık ki gündelik hayatlarınızı olumsuz bir şekilde etkiliyor ve bu etkinin süresi de her geçen gün artarak büyüyor. Kombilerinizin periyodik bakımlarınızı yaptırmanızı tavsiye ediyor ve bu konuda Edda Teknik Servis olarak da siz değerli dostlarımızın yanında yer alıyoruz. Var olan sorunu en kısa sürede çözmek ve bu sorunlar hakkında sizleri bilgilendirmek bizim yegane görevimizdir. Kombilerinizin var olan sorunlarını ilettiğiniz takdirde yaşam alanlarınız ziyaret ediyor ve ürünlerinizi ele alıyoruz.

Edda Kombi Servisi

Her Marka Kombi Servisi

Evinizdeki klimanın markası ne olursa olsun sizlere hizmet etmekteyiz. Arçelik, Bosch, Vaillant, Eca, Baymak ve Ferroli markaları başta olmak üzere tüm marka ve model klimalarınızın bakımını gerçekleştiriyoruz. Hizmet verdiğimiz markaları görmek için tıklayınız.

Online Servis Talebi

Mersin Akkent Edda teknik Klima Servisi websitemizin ana sayfasında bulunan Servis İste butonu ile an itibarıyla web sitesi üzerinden sizler de servis taleplerinizi oluşturabiliyorsunuz. Talepleriniz saniyeler içerisinde tarafımıza iletiliyor ve gerekli çözümlemeler yaparak geri dönüşte bulunuyoruz. Klimalarınızın periyodik bakımı ya da klima servis hizmetleri için dilediğiniz an telefon numaramız ya da online adresimiz aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz. 

Ekibimiz en kısa sürede Mersin şehir merkezi olmak üzere çok sayıda semte de ulaşmayı başarıyor. Donanımlı araçlarımız ve hızlı servis çalışanlarımız ile birlikte başarılı işler yapmaya devam ediyor ve bu sektörün nabzını en iyi şekilde tutuyoruz. Sizler de dilediğiniz an bu deneyim sahibi ekipten yardım ve bilgi alabilirsiniz. Klimalarınızın sorunları ne olursa olsun aynı gün çözümlemeye çalışıyor ve elimizden geleni ortaya koyuyoruz. Daha detaylı bilgi almak ve merakınızı gidermek adına bizlere ulaşabilirsiniz. Klimalarınız artık güvenilir ellerde ve ilk günkü kusursuz hali ile de sizlere teslim edilecektir.